V LETNÍM KINĚ NARUBY OPĚT USEDNETE DO GAUČE

PROGRAMKino Naruby v Dobrovici uvítá letní prázdniny již tento pátek, a to v retro stylu! PERNÝ DEN slavné hudební skupiny Beatles uvede již 3. ročník letního kina na nádvoří radnice. Atmosféru 60. let si budete moci připomenout již hodinu před projekcí (ve 20:30), kdy se chystá party v hippies stylu.

Jako v předchozích ročnících budou pro diváky každý pátek od 21:30 přichystány pohodlné gauče a křesílka, káva a čaj zdarma. Každý si může zpříjemnit filmový zážitek také dle vlastní chuti, například sklenkou vína doneseného z domova.

Novinkou bude nabídka vybraných filmových plakátů k zakoupení či možnost zkrátit si čas před večerní projekcí prohlídkou knížek v „zakufrované“ knihovně naruby, kde knížky neustále mizí a přibývají, podle toho jak je návštěvníci kina obměňují.

Letní Kino Naruby přináší nejen skvělou podívanou, ale je také místem, kde se lidé rádi schází, mají společné téma, sdílí kulturní a filmové zážitky.

V červenci se můžete těšit na filmy všech žánrů.  V srpnu projekce budou začínat dříve, proto budou moci do letního kina přijít dokonce rodiče s dětmi na rodinnou komedii PADDINGTON, ostatní zaujme třeba PERFECT SENSE nebo TEORIE VŠEHO.

Komentovat

Můžete používat HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>